Erondan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erondan

A világok közti háburú világa. Készen állsz, vagy elbuksz?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sámán

Go down 
SzerzőÜzenet
Erondan
Admin
Admin
Erondan


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Feb. 04.
Tartózkodási hely : Én vagyok maga a föld, és az ég. Én vagyok a világ, mit ismersz, és magad, kire ügyelsz, én vagyok a mindenség, s te egy csöpp e végtelen tenger fenekén!

Karakterlap
Manna: Hihetetlenül Sok
Faj: Uton

Sámán      Empty
TémanyitásTárgy: Sámán    Sámán      I_icon_minitimeVas. Feb. 05, 2012 5:33 am

A Sámánok olyan Erdei Tündék, amelyek az elemek szellemeit hívják segítségül. Egy adott elemet pedig képesek olyannyira jól kezelni, hogy akár saját testüket is képesek átalakítani azzá, persze csak magasabb szinteken. Kézzel, avagy bot segítségével hívják elő az energiát, ha támadni, vagy gyógyítani akarnak. Minden elemtől kaphatnak egy totemet, mely egy adott mágiát végezhet folyamatosan egy bizonyos időtartamig, ezzel segítve őket a harcban. Egy elemből szerezhetnek két totemet, és azok segítségével megidézhetik az elem szellemét. A választott elem hatással van a testre is. Kapcsoltauk nagyon szoros a Szellemvilággal.

Képesek:

- Természeti elemeket irányítani, választhatnak egy elemet
- Gyógyítani, átkozni
- Totemeket használni, azokkal idézni
- Szellemeket segítségül hívni
- A választott elem tulajdonságait átvenni, magasabb szinten abba beleolvadni, még magasabb szinten átalakulni az adott elemmé. (Az elemi fegyver az olyan fegyvertípust jeleni, amelyben jobban kiteljesedik az adott elem által szerzett képesség.)

Föld:

Ellenállóbb a sérülések és mérgek ellen, nagyobb a fizikai ereje

Elemi fegyver: Zúzófegyverek

Levegő:

Fürgébb, távolsági fegyverekkel jobban céloz

Elemi fegyver: Távolsági fegyverek

Víz:

Jobban tud rejtőzködni, jobban ért a főzetek készítéséhez (biztosan sikerül megcsinálni az adott főzetet).

Elemi fegyver: Tőrök, általában 2 tőr.

Tűz:

Ellenállóbb a mérgekkel szemben, a hosszabb, nagyobb fegyverekkel jobban bánik.

Elemi fegyver: Szálfegyverek

Kedvelt fegyver:

- Bot

- Az Elemi fegyver
Vissza az elejére Go down
https://erondan.hungarianforum.net
 
Sámán
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erondan :: Szabályok, Információk :: Általános Információ :: Kasztok :: Spirituális Kasztok-
Ugrás: