Erondan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erondan

A világok közti háburú világa. Készen állsz, vagy elbuksz?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Lacnoretek

Go down 
SzerzőÜzenet
Erondan
Admin
Admin
Erondan


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Feb. 04.
Tartózkodási hely : Én vagyok maga a föld, és az ég. Én vagyok a világ, mit ismersz, és magad, kire ügyelsz, én vagyok a mindenség, s te egy csöpp e végtelen tenger fenekén!

Karakterlap
Manna: Hihetetlenül Sok
Faj: Uton

Lacnoretek Empty
TémanyitásTárgy: Lacnoretek   Lacnoretek I_icon_minitimeSzomb. Szept. 08, 2012 1:07 pm

Félig elementálok, félig pedig élőholtak, melyeket Káosztűz Arnaret hozott létre, aki összeugrasztotta világuk fajait. Maga Arnaret egy félvér, akinek ereiben Démon- és Árnyvér folyik. Sajnálatos módon Daemonica fajai későn vették észre, hogy mit tettek velük, és a Lacnoretek lemészárolták őket mind. Három alfajuk van, attól függően, miből készítették őket:

- Ügynök: Nagyon gyors és csendes gyilkos, mely képes alakot változtatni kedve szerint. Ők Daemonica egyik ősi és sokáig rejtett fajából, az Árnyakból jöttek létre. Az Árnyak amikor átváltoztatták őket, megerősödtek, de addig is rettentő gyorsak és precíz gyilkosok voltak. Azonban csak Ügynökként tettek szert az alakváltás képességére. A Káosztűz nyoma sem látszik rajtuk, mert belső sötétségük elnyelte az erejét.

Lacnoretek Shadow10

- Harcos: Egy egyszerű húshalom, legfőbb erénye az ereje, de legtöbbjük buta mint... mint egy Lacnoret Harcos. Ők a démonok hajdani ellenségeiből, a Ferhákból lettek összegyúrva, néhol látható egy-egy valódi darabjuk, de többnyire az összecsatolt holttesteket olyan ügyesen egyesítették, és a Káosztűz is annyira eltorzította őket, hogy nem ismerhetők fel a régi faj elhunyt tagjai. Azért is annyira együgyűek, mert nincs rendes agyuk, csak egy húscsomó, amit annak nevezhetnek. Tűzzel harcolnak.

Lacnoretek Flame_10

- Káoszmágus: A romlás, a halál és a káosz tüzének végtelen erejével felvértezett Lacnoret, mely a Harcosokat irányítja, és foglalkozik nekromanciával. Ők általában feltámasztott démonok, mivel ők hatalmas tudást halmoztak fel.

Lacnoretek Chaos_10

Minden Lacnoret csakis Arnaretnek engedelmeskedik, őt szolgálja. Lacnoret indításához haladó szerepjátéktudás szükséges! No meg hosszú és szép előtörténet...
Vissza az elejére Go down
https://erondan.hungarianforum.net
 
Lacnoretek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erondan :: Szabályok, Információk :: Általános Információ :: Fajok-
Ugrás: