Erondan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erondan

A világok közti háburú világa. Készen állsz, vagy elbuksz?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Mantikórok

Go down 
SzerzőÜzenet
Erondan
Admin
Admin
Erondan


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Feb. 04.
Tartózkodási hely : Én vagyok maga a föld, és az ég. Én vagyok a világ, mit ismersz, és magad, kire ügyelsz, én vagyok a mindenség, s te egy csöpp e végtelen tenger fenekén!

Karakterlap
Manna: Hihetetlenül Sok
Faj: Uton

Mantikórok Empty
TémanyitásTárgy: Mantikórok   Mantikórok I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 4:56 am

A mantikórók a mitológiában sárkány szárnnyal, skorpió farkkal, oroszlán testtel és fejjel lettek ismertek. A mantikór is egy kiméra faj, akár csak a griff. Bármilyen húst megesznek, lehet az emberszabású és lehet az állat hús, nem érdekli csak felfalja. Az agyaraikkal akár még a páncélos állatokat is széttépik. A Mantikórok eléggé buták és makacsok, épp ezért nehéz idomítani őket.

( Ezt az állatot csak Tapasztalt játékosok választhatják! )


Képességeik:

- Torz Agyar
- Bénító Csípés
- Vadászösztön


Képességek leírása:

Torz Agyar

A mantikór agyarai aránytalanul megnőnek. A méretük a szinttől függ. Ha ezeket az agyarakat az ellenfél elleni támadásra használja, akkor az ellenség magasabb szintű használatkor nem biztos hogy túl éli.

Minden szinttel nagyobb és élesebb lesz a fog. A Legmagasabb szinten lesz akkora, mint egy kard
15 szintje van.

FP: 50


Bénító Csípés

A mantikór fullánkját egy vékony méreg réteg fedi le. A fullánkot ellenségbe beleszúrva a Mantikór megmérgezi az ellenséget. Ez a méreg bár nem halálos de bénító.

A szinttel nő a méreg hatásának időtartama. Első szint: fél perc. 2.: egy perc, stb.
10 szintje van.

FP: 55


Vadászösztön
(Passzív)

A mantikór megérzi a közel lévő élőlények jelenlétét. Minél magasabb a szint, annál nagyobb távban, és annál több élőlényt.

1.: a legnagyobb élőlényeket 15m-es körzetben.
Vissza az elejére Go down
https://erondan.hungarianforum.net
 
Mantikórok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erondan :: Szabályok, Információk :: Általános Információ :: Nem Játszható Fajok-
Ugrás: