Erondan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erondan

A világok közti háburú világa. Készen állsz, vagy elbuksz?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

  Griffek

Go down 
SzerzőÜzenet
Erondan
Admin
Admin
Erondan


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Feb. 04.
Tartózkodási hely : Én vagyok maga a föld, és az ég. Én vagyok a világ, mit ismersz, és magad, kire ügyelsz, én vagyok a mindenség, s te egy csöpp e végtelen tenger fenekén!

Karakterlap
Manna: Hihetetlenül Sok
Faj: Uton

  Griffek   Empty
TémanyitásTárgy: Griffek      Griffek   I_icon_minitimeCsüt. Dec. 27, 2012 5:01 am

A griff egy legendás mitológiai állat, amelyet oroszlán teste, sas szárnya és feje tesz jellegzetes állattá. Neve az Erdei Tünde nyelvben csőrt, kampós orrt jelent. Ahogy hagyományosan az oroszlánt tekintették az állatok, a sast pedig a madarak királyának, úgy a griffet különleges lénynek tartották. A griff a legokosabb madár, épp ezért szokták idomítani.


Képességeik:

- Tollvihar
- Szárny Védelem
- Metsző Karmok
- Taroló Csőr

Képességek leírása:

Tollvihar

A griff óriási szárnycsapásai, hatalmas légáramlatokat generál, ami nagyobb szinteken óriási sérüléseket okoz. Ha a tulajdonos betanítja, akkor egy szóra végre hajtja ezt a támadást.

Fejlesztési pont: 75

(A griffed kezdéskor megkapja 1. szinten. Minden szinttel erősödik a támadás. 15 szintje van.)


Szárny Védelem

A griff szárnyán a tollak megkeményednek, kővé válnak, ezáltal a szárnya magas szinten megsebezhetetlen. A szárnyát teste köré tekerve, magas szinten sebezhetetlenné válik. A Tollviharral párosítva pengeéles sziklatollak lőhetők ki.

Fejlesztési pont: 50

(A griffed kezdéskor megkapja, a páncél, és a kilőtt kőtollak élessége, keménysége minden szinttel erősödik, összesen 20 szintje van.)


Metsző Karmok

A griff karmai izzani kezdnek arany színben. Előre hasítása után, négy aranygömb kezd fényleni a levegőbe. Ha úgy tartja a griff, esetleg parancsolják, akkor az aranygömbök elindulnak az ellenség felé. A gömbök, mikötzben az ellenség hez érnek növekednek, majd amikor oda érnek az ellenséghez, szétrobbannak.

Tanulási pont: 150.
Összesen 5 szintje van.


Taroló Csőr

A griff csőre olyan éles lesz mint egy kard. Szárnyait kitártja, körbe repüli az ellenséget, majd lecsap rá. Ezt a cselekvést ötszörös megismétlése hatalmas pusztítást okoz.

Tanulási pont: 125

Összesen 5 szintje van.

FP: 100
Vissza az elejére Go down
https://erondan.hungarianforum.net
 
Griffek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erondan :: Szabályok, Információk :: Általános Információ :: Nem Játszható Fajok-
Ugrás: