Erondan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erondan

A világok közti háburú világa. Készen állsz, vagy elbuksz?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

  Kote

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kote
Mágus
Mágus
Kote


Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Dec. 30.
Age : 27
Tartózkodási hely : Toren mellett

      Kote Empty
TémanyitásTárgy: Kote         Kote I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 1:19 pm


Név: Kote

Faj: Démon

Kaszt: Mágus (Tiszta Mágia)

Kor: 15

Kinézet: Felsőteste általában meztelen, sötétzöld nadrágja és barna bakancsa van. Jobb csuklóján bilincs, melyet lánc köt testvére bal csuklóján lévő bilinccsel. Haja sötétszőke, szeme barna, szemfehérje fekete. Bordái a bőrén kívül hátán csontpáncélt alkotnak.

Jellem: Viselkedése kicsit hasonlít fivérére, de azért van különbség . Mint bátyja, tart az emberektől, félink és neki is a pontos mása a legjobb barátja. Az szinte biztos hogy ő a félősebb, néha még saját árnyékától is megrémül, viszont alkalom adtán megjön a bátorsága. Próbál mindig humoros lenni, felvidítani Torent, de olvasás után sajnos mindig furán viselkedik.

Felszerelés: Nadrágja, ósdi póló, könyvek amit a nemestől szerzett, egy kés alakú két dm-es fadarab, kövek, sál


Előtörténet:


Tizenöt év, fájdalmas, kínos tizenöt év. Egyetlen támaszom a bátyám volt. Kitudja, kik voltak a szüleink, hogy volt-e több testvérünk, mielőtt rájöhettük volna elvittek minket az emberek. Észak felé mentünk, az út sokáig tartott, mert meg-megálltunk a közeli városokban. Azok a mocskok árulták minket, mint a tárgyakat. Hamarosan már csak ketten maradtunk. Attól féltünk, szétválasztanak minket, egyedül maradunk. Senki se vásárolt meg minket egy jó ideig, viszont öt éves korunkban, éjjel arra ébredtünk hogy valaki rugdos minket. Amíg nem keltünk fel, addig tették, ezért próbáltunk minnél gyorsabban felpattani. Kiegyenesedtünk, majd láttunk egy teljesen ismeretlen fickót. Nem olyan volt mint a többi, a ruhája csicsás volt, díszes, és arca a legmagasabb szintű beképzeltséget sugározta. Egy kis tarisznyát dobott oda a többi emberhez, akik szinte nyálcsorgatva bámultak. Az ismeretlenhez Toren azonnal odarohant , de nem az történt amire számítottunk, a pálcájával, jogarjával, vagy a kezében lévő izével kupán vágta őt. Én dühösen, kiabálva rohantam felé. Kísérletem kudarcosan ért véget, méghozzá úgy hogy a férfi megfogta a fejem mielőtt elég közel értem volna a támadáshoz. Pár szemrebbenésig próbáltam kiszabadulni, de hiába. Hasba rúgott, aztán éreztem hogy repülök hátra és..filmszakadás. Szalmaszerű valamin ébredtem, egyetlen dolog aminek örültem, az a púppal rendelkező Toren. További tíz évig voltunk ott, de nem átlagos munkánk volt, nem ám. Mi voltunk a cirkuszi bohócok, a különleges állatok, akikkel hencegni kell. Itt még nem volt vége a munkánknak. Trükköket tanítottak nekünk, már tényleg cirkuszba éreztem magam, meg aztán még tapiztak is minket, mindenhol, ismétlem mindenhol!!! Földön aludtunk, csodálatosan nyomott a faparketta. Volt lánc is, de leszedhetetlen. Nekem a jobb, kedves bátyámnak pedig a bal kezén volt. Nehéz volt bilinccsel végre hajtani a mutatványokat, és még járkálni is. Sok idő után, végre eljött a szökés lehetősége. Nem figyelt senki, mi elvettünk pár könyvet és kirepültünk az ablakon. Sosem repültünk még, de azért valahogy sikerült. Ez nem rég történt, az őrök még mindig nyüzsögnek, minket keresnek. Nincs sok ételünk, de én nem adom fel, a könyvekben keresem a megoldást.



Őrző




Név: Hiy (Hij)

Típus: Társ

Kinézet:[6b] Legtöbbször sima, vagy fehér hollóként jelenik meg, de a vízben delfinként úszkál, ha pedig a földfelszínen kell lenni, és picinek akkor hörcsög alakot vesz fel.

[b]Jellem:
Teljesen a testvérpár ellentéte, életvidám, magabiztos, és nyüzsgő típus.


A hozzászólást Kote összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 31, 2012 8:01 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Erondan
Admin
Admin
Erondan


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Feb. 04.
Tartózkodási hely : Én vagyok maga a föld, és az ég. Én vagyok a világ, mit ismersz, és magad, kire ügyelsz, én vagyok a mindenség, s te egy csöpp e végtelen tenger fenekén!

Karakterlap
Manna: Hihetetlenül Sok
Faj: Uton

      Kote Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kote         Kote I_icon_minitimeVas. Dec. 30, 2012 1:29 pm

Hmm... Nos, Kote, örömmel jelenthetem, hogy az előtörid
ELFOGADOM!
Na tűzés Adatlapot írni!

Manna: 105

Pénz: 2500 arany
Vissza az elejére Go down
https://erondan.hungarianforum.net
 
Kote
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  Kote

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erondan :: Karakter Készítés :: Előtörténet-
Ugrás: