Erondan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erondan

A világok közti háburú világa. Készen állsz, vagy elbuksz?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Démonok hitvilága

Go down 
SzerzőÜzenet
Erondan
Admin
Admin
Erondan


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Feb. 04.
Tartózkodási hely : Én vagyok maga a föld, és az ég. Én vagyok a világ, mit ismersz, és magad, kire ügyelsz, én vagyok a mindenség, s te egy csöpp e végtelen tenger fenekén!

Karakterlap
Manna: Hihetetlenül Sok
Faj: Uton

Démonok hitvilága Empty
TémanyitásTárgy: Démonok hitvilága   Démonok hitvilága I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 1:32 am

A Démonok szerint létezik egy főisten, a Világok Ura, azonban a nevét csupán a kisebb istenségek, az úgynevezett Vigyázók ismerik. Minden világnak vannak Vigyázói, kiknek igazi nevét nagyon kevesen ismerik, és ők sem árulhatják el senkinek, és minden világ egy úgynevezett Uton teste. Az Utonok is hatalmas lények, akiknek a Vigyázók az alattvalóik, és minden Uton (és természetesen Vigyázó) ura a Világok Ura. Ők is hisznek az Őrzőkben, és ugyanúgy látják őket, kommunikálnak velük stb. mint a Fénytündék, azonban az Őrzőjük teljesen különbözik a Fénytündékétől. Erondan néhány Vigyázója:

- Mesélő, aki az élőlények tetteit felügyeli, és néha besegít nekik néhány lény odaterelésével, megteremtésével, eltörlésével, stb. Krónikás testvére.

Démonok hitvilága 1527227101_www.kepfeltoltes.hu_

- Vándor, aki a Vigyázók akaratát továbbítja az adott személy felé, leggyakrabban Mesélővel együtt dolgozik.

Démonok hitvilága 4481359422_www.kepfeltoltes.hu_

- Nimfa, a természet Vigyázója, minden élet barátja. Az erdőben néhány szerencsés szokta látni Nimfát, mivel szeret testet öltve gyönyörködni a természetben. Ha valaki eltéved a természetben, gyakran hozzá imádkozik.

Démonok hitvilága 1614702563_www.kepfeltoltes.hu_

- Krónikás, aki az időt felügyeli. Mesélő és Krónikás testvérek, nem tudni ki az idősebb, de mindegyikük magát mondja annak.

Démonok hitvilága 8285690534_www.kepfeltoltes.hu_

- A Hatalmas, a mágia és a mágikus hatalom Vigyázója. A Könyvtárnok bátyja.

Démonok hitvilága 7407844555_www.kepfeltoltes.hu_

- Lidérc, a halál és a gyilkolás Vigyázója. Nem kedvelik annyira. Próféta bátyja, és Angyal öccse

Démonok hitvilága 2830891006_www.kepfeltoltes.hu_

- Próféta, a sors Vigyázója, Lidérc és Angyal öccse

Démonok hitvilága 8218823177_www.kepfeltoltes.hu_

- Angyal, az újjászületés és feltámadás Vigyázója, Lidérc és Próféta nővére.

Démonok hitvilága Beautiful-Angel-angels-8025041-1024-768

- A Könyvtárnok, a Tudás Vigyázója, A Hatalmas öccse

Démonok hitvilága 9394646538_www.kepfeltoltes.hu_

- A Kapuőr, a világok közötti átjárás Vigyázója

Démonok hitvilága 1515696269_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://erondan.hungarianforum.net
 
Démonok hitvilága
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Démonok
» Orkok Hitvilága
» Fénytündék hitvilága
» Erdei Tündék Hitvilága

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erondan :: Szabályok, Információk :: Általános Információ :: Hitvilágok-
Ugrás: