Erondan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erondan

A világok közti háburú világa. Készen állsz, vagy elbuksz?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fénytündék hitvilága

Go down 
SzerzőÜzenet
Erondan
Admin
Admin
Erondan


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Feb. 04.
Tartózkodási hely : Én vagyok maga a föld, és az ég. Én vagyok a világ, mit ismersz, és magad, kire ügyelsz, én vagyok a mindenség, s te egy csöpp e végtelen tenger fenekén!

Karakterlap
Manna: Hihetetlenül Sok
Faj: Uton

Fénytündék hitvilága Empty
TémanyitásTárgy: Fénytündék hitvilága   Fénytündék hitvilága I_icon_minitimeVas. Szept. 02, 2012 1:11 am

A Fénytündék úgy hiszik, hogy léteznek hatalmas szellemek, melyek vezetője maga Erondan, aki él. A hatalmas szellemeken kívül mindenkinek, minden élőlénynek jut egy Őrző, afféle védőangyal. A Fénytündék ismerik saját Őrzőjüket, látják, kommunikálnak velük, és képesek mások Őrzőit is látni. Néhány Őrző akár testet is ölthet. A hatalmas szellemek neveit azonban csakis a papok ismerik, és szigorúan nem mondhatják el senkinek. Egyik legszentebb helyük a Gyémánterdő. Egy erdő, melynek fái nem másból, mint gyémántból vannak. Szent hely, ha bárki csak egy levelet is letép a faágról, garantáltan halállal lakol. Azonban ha egy fa levele leesik a földre, azt fel szokták szedni, és medált készítenek belőle. Egy ilyen medál felerősíti az illető Őrzőjét eléggé, hogy ha gazdája viseli, az erre sokan amúgy képtelen Őrző kisebb állati alakot öltsön. Ha az Őrző ezelőtt is képes volt erre, képes lesz nagyobb állat alakját felvenni a segítségével.
Vissza az elejére Go down
https://erondan.hungarianforum.net
 
Fénytündék hitvilága
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fénytündék
» Démonok hitvilága
» Orkok Hitvilága
» Erdei Tündék Hitvilága

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erondan :: Szabályok, Információk :: Általános Információ :: Hitvilágok-
Ugrás: