Erondan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erondan

A világok közti háburú világa. Készen állsz, vagy elbuksz?
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Fénytündék

Go down 
SzerzőÜzenet
Erondan
Admin
Admin
Erondan


Hozzászólások száma : 126
Join date : 2012. Feb. 04.
Tartózkodási hely : Én vagyok maga a föld, és az ég. Én vagyok a világ, mit ismersz, és magad, kire ügyelsz, én vagyok a mindenség, s te egy csöpp e végtelen tenger fenekén!

Karakterlap
Manna: Hihetetlenül Sok
Faj: Uton

Fénytündék     Empty
TémanyitásTárgy: Fénytündék    Fénytündék     I_icon_minitimeSzomb. Feb. 04, 2012 11:55 am

Kivándoroltak az erdőkből. Éppen ezért nem ismerik annyira, azonban a druidizmus helyett ők váltak legintelligensebb fajjá. Kőből, mágia segítségével építkeznek, melyet mindegyikük tud használni. Úgy hiszik, hogy Erondan nem csak egy világ, hanem egy élőlény is, mely a legnagyobb tudással rendelkezik a világon. Ők hozták létre az elemek városait, valamint a Fény Földjét is. Erondant istenként tisztelik, hozzá imádkoznak, papjaik az ő akaratát közvetítik. A Főpap még a Tanácsnál is nagyobb rangú, pedig a Tanács irányítja a Fénytündék városait.

Előnye: Mivel mágikus adottságaik hatalmasak, aki Fénytündeünde karaktert kezd, képes lesz az összes mágikus kasztot használni. Spirituális kasztot azonban nem indíthat. Alapszinten képes az összes mágiát elsajátítani, amennyiben az nem spirituális jellegű.
Vissza az elejére Go down
https://erondan.hungarianforum.net
 
Fénytündék
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fénytündék hitvilága

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erondan :: Szabályok, Információk :: Általános Információ :: Fajok-
Ugrás: